Баннер 55
+372-698-07-03
Eesti

Õhupuhastid

Veebipood "Teie Tuba" pakub võimalust osta Tallinnas odavaid köögikubusid koos kohaletoimetamisega. Ükski kaasaegne köök pole täielik ilma väga vajaliku elemendita. Värske õhk toiduvalmistamise ajal muudab toiduvalmistamise protsessi mugavaks, vaid kaitseb teie mööblit aurude ja rasvade sademete eest.

Sīkāk...
Järjekorra alus: Osutama mööda:
Müüa mööbel sees internet-pood oma tuba – foto 1 1
V300 x G600 x Š600 mm
Liist "Integra" 600 mm
280€ -35%
Ostma 179€ Kasu 101€

Ekstrakt "Integra" sobib suurepäraselt teie kööki Borovitši mööbli Сlassic sarjast. See kapuuts on varustatud kõigi vajalike kaasaegsete seadmetega, mis võimaldavad teil oma kööki hoida nii kaua kui võimalik. ...

Hind (€)
ühendasin laius (mm)
Sügavus (mm)
Kõrgus (mm)
Produtsent

Kaasaegsetel köögikubudel on palju erinevusi, neid eristatakse järgmiste võimalustega:

- kaldu - stiilne disain koos suure jõudluse ja madala müratasemega;

- kupliga - tooted on lõigatud koonuse kujuga, näevad klassikalises interjööris harmooniliselt välja;

- saar - põhimõtteliselt on sellised kapuutsid paigutatud iseseisva tööpiirkonna kohale, on suurema võimsusega, kuuluvad premium-klassi toodetesse;

- T-kujuline - seda tüüpi mudeleid eristab stiilne disain, need on kinnitatud tööala kohal asuva lae külge;

- sisseehitatud - sellised kapuutsid on peidetud otse peakomplekti, need on teiste mudelitega võrreldes kompaktsed;

- teleskoop - võimaldab teil täiendava sissetõmmatava elemendi tõttu suurendada tööpinna pindala;

- nurk - näeb ette kinnitamist nurgaköögipliiti kohal.

Köögi jaoks õhupuhastaja valimine

Veebikataloog pakub teile säästuklassi ja kõrgekvaliteedi köögiõhupuhastajat. Sõltumata teie valikust on kõik tooted valmistatud kvaliteetsest kuumuskindlatest materjalidest, mis pole tundlikud äärmuslike temperatuuride ja kõrge niiskuse suhtes. Meie poe köögi kapuutside hind sõltub mudeli tüübist, selle võimsusest, jõudlusest ja müratasemest. Mudeli valimisel tasub kaaluda ka ühenduse tüüpi, nupu või puutetundlikku juhtimist, disainierinevusi, sobivaid mõõtmeid.

Tallinnas saab õhupuhasti tellida veebist või helistades näidatud telefoninumbritele. Kui teil on kahtlusi ja vajate nõu, nõustavad juhid teid kõigis kerkinud küsimustes. Toimetame kauba viivitamatult Tallinnas ja ka teiste Eesti piirkondades.

 

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..