Баннер 55
+372-698-07-03
Eesti

Köögi seina paneelid (põlled)

Veebipood "TeieTuba" pakub seinte ja köögi tööpindade siseviimistluseks soodsaid dekoratiivpõlle. Tänu oma vastupidavusele, tugevusele ja niiskust hülgavatele omadustele suudavad nad plaate hõlpsasti asendada ja tapeet ei ole üldse võrreldav nende praktilisusega. Kaasaegseid kvaliteetseid seinapaneele iseloomustab paigaldamise lihtsus, hoolduse lihtsus ja madal hind (võrreldes krohvi ja plaatide paigaldamisega). Erinevad värvid ja tekstuurid võimaldavad harmooniliselt täiendada nii klassikalisi kui ka trendikaid kujundusi.

Sīkāk...
Järjekorra alus: Osutama mööda:
Hind (€)
ühendasin laius (mm)
Sügavus (mm)
Kõrgus (mm)
Produtsent

Veebikataloogis oleva tootja seinapaneelide hind sõltub toote suurusest (standardpaksusega 1 cm) ja nende tootmiseks kasutatud materjalidest (PVC, MDF, puitlaastplaat). Sõltuvalt teie soovidest saate valida mudeleid, mis jäljendavad välimuselt järgmisi viimistlusmaterjale:

- looduslik kivi;

- puit;

- krohv;

- kivilaastud;

- metalllehed jne.

Köögi põllede valik ja nende kasutamise eelised

Tänu kaasaegsele tehnoloogiale teostatakse head seinapaneelid minimaalse aja ja vaevaga. Enda jaoks parima võimaluse valimisel pöörake tähelepanu järgmistele võimalikele paneelide seinale kinnitamise viisidele:

- Kõige populaarsem on raamimeetod, kuna see ei vaja pinna eelnevat ettevalmistamist. Seinte tasandamiseks kasutatakse puidust latti, millele kinnitatakse plangud. Seda tüüpi paigaldus tagab konstruktsiooni tugevuse ja vastupidavuse.

- Paneelide pinnale pealekleepimine. Enne protseduuri alustamist tuleb seinad tasandada ja liimimiseks ette valmistada. Seejärel võite hakata paneele ehitusliimiga kinnitama.

Kaunid põlled täidavad köögi interjööris järgmisi funktsioone:

- ruumi kaunistamine erinevate disainiideede teostamiseks;

- soojusisolatsioon;

- helikindel;

- esteetiline funktsioon (võimaldage varjata pindade, torude ja juhtmete süsteemide puudusi).

Tallinnas saate seinapaneele tellida kohaletoimetamisega, ostu sooritades veebisaidil oleva "Korvi" või telefoni teel.

 

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..