Баннер 55
+372-698-07-03
Eesti

Müük - seina

Hea elutoamööbel ostmine soodusmüügi või kampaaniad on kõigi soov, kes teavad, kuidas oma raha lugeda ja kes ei soovi uue mööbli eest lisatasu maksta. See olukord on eriti aktuaalne neile, kes on alles hiljuti remonditööd lõpetanud või kolinud uude korterisse.

Sīkāk...
Järjekorra alus: Osutama mööda:
1 Müüa mööbel sees internet-pood oma tuba – foto 1 13
V1446 x G365 x Š1562 mm
Sektsioon Solo №6
120€ -20%
Ostma 99€ Kasu 21€

Moodne stiil, keskkonnasõbralikud materjalid, usaldusväärsed ja hõlpsasti kasutatavad furnituurid. Ergonoomiline lahendus väikesele võõrastetoas...

2 2 Müüa mööbel sees internet-pood oma tuba – foto 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sektsioon Marta-11 (Floora)(värv venge belfort)
370€ -35% vaba kaubavaru
Ostma 239€ Kasu 131€

Ta koosneb kolmest moodulist (riidekapp, pesukapp, keskmine sektsioon), mida soovi korral on võimalik paigaldada üksteisest eraldi, saates neid erinevates tubades...

3 3 Müüa mööbel sees internet-pood oma tuba – foto 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sektsioon Marta-11 (Floora)(Saar Šimo tume / Saar Šimo hele)
370€ -35% vaba kaubavaru
Ostma 239€ Kasu 131€

Komplekt koosneb kolmest moodulist (riidekapp, pesukapp, keskmine sektsioon), mida soovi korral on võimalik paigaldada üksteisest eraldi, saates neid erinevates tubades...

Müüa mööbel sees internet-pood oma tuba – foto 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sektsioon Marta-11 (Floora)(Männi karjala)
340€ -30%
Ostma 239€ Kasu 101€

Komplekt koosneb kolmest moodulist (riidekapp, pesukapp, keskmine sektsioon), mida soovi korral on võimalik paigaldada üksteisest eraldi, saates neid erinevates tubades...

Hind (€)
ühendasin laius (mm)
Sügavus (mm)
Kõrgus (mm)
Numbrit ТV-alkoovist laius (mm)
Kõrgus (mm)
Produtsent

Miks on vaja osaleda soodusmüügi või kampaaniad elutubade mööbli?

Elutoa kaunistamisel on väga raske kõrvale kalduda juba ammu väljakujunenud ja tõestatud lahendustest. Sektsioonid ja liumäed on nendes tubades kõige populaarsem sisustus. Need on mahukad, funktsionaalsed, võimelised õilistama interjööri igas stiilis - klassikast ultramoodsani.

Kuid kõigil oma eelistel on sellisel mööblil puudus - selle hind. Sellepärast on müük ja allahindlused seintel nii asjakohased. Kampaaniates osaledes saate osta kauni peakomplekti ja säästa korraga väga suurt summat.

Väljamüük - säästke koos meiega!

Veebipood teietuba.ee pakub elutoa sektsioonid kasumlikku väljamüüki igale maitsele ja eelarvele. See on:

klassikalised sirged peakomplektid;

nurkilised peakomplektid;

moodul peakomplektid;

kapid ja riiulid audio- ja videoseadmetele ning palju muud.

Tallinnas korraldatakse väljamüüki üsna tihti. Kuid mitte iga pood ei saa kiidelda hea valikuga. Siit leiate mööblitööstuse parimad näited. Rohkem kui 40 tootjat varustab meid regulaarselt oma toodetega - ole kindel, et teil on palju valida!

Veebipood teietuba.ee on teie võimalus osta Tallinnas elutoas sektsioonid maksimaalse kasumiga müügil. Tutvuge meie kataloogiga ja esitage oma tellimus kohe!

 

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..