Nõudekuivatusrestid

4 kauba
:3
:9
10€
70%
4€
Green truck vaba kaubavaru
Mõõdud:
600 mm (Š)
Mõõdud:
500 mm (Š)
Mõõdud:
800 mm (Š)

"Teie Tuba" veebipoe kaasaegsete ja kvaliteetsete nõudekuivatite sortimenti esindavad usaldusväärsed kroomtooted, mis vastavad kõigile tänapäevastele nõuetele. Kõigepealt räägime järgmist tüüpi mudelitest:

- ühetasandilised madalad struktuurid igat tüüpi roogadele (taldrikud, tassid, lusikad);

- kahetasandilised kuivatid, milles kuivatamine toimub kahel tasapinnal, mis võimaldab teil asetada suur hulk nõusid.

Köögikomplekti nõuetekohase paigutuse korral peavad vastavad nõudekuivatid olema komplekteeritud spetsiaalse plastikust või roostevabast terasest kaubaalusega. See võimaldab teil oma köögikappe või kappe kaitsta liigse niiskuse eest.

Nõudekuivatite veebikataloog

Meie veebimööblipoes saadaval olevad kroomtooted erinevad vastavalt järgmistele kriteeriumidele:

- Määratus. Kappide jaoks on sisseehitatud mudelid, köögivalamute lamedad tooted, nõude hoidmiseks lauakuivatid, samuti kompaktsed seinale paigaldatavad võimalused.

- Paigaldamise omadused. Esiteks see on need statsionaarsed kroomitud restid ilma väljatõmbamismehhanismita ja teiseks spetsiaalse teleskoopjuhikute süsteemiga väljatõmmatavad nõudekuivatid

- Vorm. Nii traditsioonilised sirged kuivatid kui ka nurgaroogade kuivatid.

Ühe klõpsuga vormistada

Kvaliteetsete nõudekuivatite tellimuse saate esitada otse veebisaidil või helistades määratud telefoninumbrile. Kõigile jae- ja hulgimüügiostjatele pakume madalaima hinnaga valikut kodukaupade tooteid.

 

laotama keerama

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..