Баннер 55
+372-698-07-03
Tallinn

Veebipoe Yourroom.ee ajaveeb

Elutuba Skandinaavia stiilis

Skandinaavia stiil on olnud juhtiv mitu hooaega ja ei ole umbes tagantjärele. Paindlikkus ja dünaamilisus võimaldavad seda muuta, võttes arvesse uusi suundumusi ja lisada teiste stiilide omadusi. Pideva lihtsuse ja funktsionaalsusega jälgitakse riigi, neoklassikalise ja kari elemente suunas. Tähelepanuväärne on Scandi stiilis kaasaegsed elutoad ja mida peate teadma, korraldades oma ruumi põhjapoolsetes motiivides, kirjeldame artiklis.

Loe edasi...

köögi valmistusmaterjal: milline valida

Köögimööbli valik on üks peamisi otsuseid, mis köögi sisseseadmisel tehakse. Mööbli komplekt peaks olema mitte ainult kooskõlas keskkonnaga, vaid ka ühendama funktsionaalsuse ergonoomikaga. Toodete valimisel tuleks lisaks välimusele ja funktsionaalsusele arvestada ka valmistusmaterjaliga.

Loe edasi...

See on suursündmus, mis võimaldab teil osta parimat mööblit Venemaa ja Euroopa parimatelt tootjatelt.
kõige mõistlikumate hindadega koos mööbli tarnimise ja kokkupanemisega võimalikult lühikese aja jooksul!

Loe edasi...

Milline  on liugustega kapid

Liugustega kapp on praktiline ja funktsionaalne hoiustamissüsteem, mööbel mis säästab ruumi tänu spetsiaalsele (lükand) uksesüsteemile. Mudelid eristuvad nende avaruse ja originaalse kujunduse poolest, tänu millele muutuvad konstruktsioonid sisustuse keskseks elemendiks. Liugustega kapid "varjavad" ebaühtlaseid seinu, kasutavad ratsionaalselt niši ja varjavad muid paigutusvigu.

Loe edasi...

Kõigile kaupadele 3% allahindluse saamiseks peate:

 

Loe edasi...

Head kliendid, hoolime teie tervisest ja käivitame uue teenuse "Ohutu tarne"

 

Loe edasi...


Kõikidele laos olevatele toodetele anname 10% allahindlust!

 

Loe edasi...

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..
Объявления в Санкт-Петербурге