Köögivalamud

6 kauba

Meie veebisaidil esitatud kaasaegsed tootja valamud on kvaliteetsed ja funktsionaalsed. Köögivalamu ostmisel kõigi võimalike nüansside arvestamiseks soovitame kasutada järgmisi soovitusi:

- valige toote suurus köögi ja tööpindade mõõtmete põhjal (siis paigaldab iga torulukksepp hõlpsalt pealepandud või sissevajutatud valamu);

- otsustada värvi üle (sobitada see tööpinna tooniga või muuta see erksaks aktsendiks);

- mõtle üle funktsionaalsus (üks köögivalamu, mitme kausiga toode, "tiibadega" mudelid);

- vajadusel tagama lisatarvikute (segisti, filtrisüsteemid) paigaldamise võimaluse.

Köögivalamute sortiment "TeieTuba" veebipoes

Kõiki tooteid, mis esindavad saidi köögivalamute veebikataloogi, eristatakse toodete tugevuse ja usaldusväärsuse järgi. Kõige populaarsemad mudelid (vastavalt klientide arvustustele) on valikud, mis on valmistatud järgmistest materjalidest:

- graniit - tehiskivi (sellised köögivalamud on vastupidavad ja käratused);

- roostevaba teras - läikiv ja matt (kulumiskindel, praktiline ja kergesti puhastatav);

- keraamika (mida iseloomustab madal tundlikkus kaabitsate käsnade mehaaniliste kahjustuste suhtes ja abrasiivsete puhastusvahendite mõju, säilitab oma esialgse välimuse pikka aega).

Tallinnas saate tellida kvaliteetse köögivalamu, tehes veebisaidil ostu või kasutades tagasihelistamisfunktsiooni. Kohaletoimetamine toimub kogu Eesti territooriumil. Kui teil on vaja nõu saada, vastavad meie juhid üksikasjalikult kõigile teie küsimustele.

 

laotama keerama

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..