Баннер 55
+372-698-07-03
Tallinn

Voodi riided

Kui soovite pakkuda endale ja oma lähedastele meeldivat ja tervislikku und, pakub veebimööblipood "TeieTuba" võimalust osta voodipesu: madratsid, kattemadratsid, voodipesu ja padjad Tallinnas koos kohaletoimetamisega. Hea puhkeaeg une ajal on heaolu võti hommikust õhtuni. Öösel lõdvestab meie keha täielikult, taastab ammendatud jõudu päevaks, energiavarusid. Kvaliteetsed ja kaasaegsed madratsid voodi jaoks võimaldavad kehal une ajal anatoomiliselt õiget asendit võtta, leevendavad selgroo stressi, tagades seeläbi kõige mugavama ja efektiivsema une.
Madratseid Madratseid Voodilinad ja padjad Voodilinad ja padjad

Tänapäeval on tarbijate seas kõige populaarsemad ortopeedilised madratsid, mida pole individuaalsetest eelistustest ja vajadustest lähtuvalt keeruline valida. Veebivarustuse veebikataloog: meie veebipoe madratsid vooditele ja madratsikatted, mida esindab lai valik erinevaid mudeleid. Sobiva võimaluse kiiremaks valimiseks oleme rakendanud filtreerimisfunktsioonid hinna, suuruse ja tootja järgi, mis võimaldab teil kitsendada mudelivalikut vastavalt teie vajadustele.

Kuidas valida sobiv madrats?

Ortopeedilise madratsiga voodit ei saa asendada ühegi, isegi kõige mugavama diivaniga. Voodi jaoks hea madratsi valimisel peaksite kõigepealt pöörama tähelepanu nende peamistele sortidele. Siin leiate ortopeediliste madratsite jaoks järgmised võimalused:

1.  vedrumadrats:

- sõltuvad vedruplokist;

- iseseisvad vedrublokist;

2. vedrudeta madrats:

- lateks;

- kombineeritud (kookos + lateks)

Poe kataloogi esitavad erinevad mudelid, mis erinevad oma struktuuri, suuruse ja maksumuse poolest. Toote eluea pikendamiseks soovitame kasutada õhukest kaitsekatet (madratsikate). See kaitseb madratsit mustuse ja kanga mehaanilise hõõrdumise eest. Madratsikatted hoiavad ka sooja. Need valitakse vastavalt voodi kujule ja suurusele. Kõige populaarsemate valikute hulgas tasub esile tõsta looduslikest materjalidest, sünteetilistest tekstiilidest, lateksist ja ka mitmesugustest kombinatsioonidest valmistatud mudeleid. Kui hindate praktilisust ja keskkonnasõbralikkust, eelistage looduslikke tekstiile.

Eestis saate tellida madratsid ja kattemadratsid, tehes tellimuse meie veebisaidil veebis või telefoni teel. Müüme kaupu nii hulgi- kui ka jaemüügis ning meie konsultandid teavitavad teid alati meeleldi sooduspakkumistest ja soodusmüügist.

 

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..
Объявления в Санкт-Петербурге