Баннер 55
+372-698-07-03
Tallinn

Voodid

Internet- pood «TeieTuba» pakkumisi osta sees Tallin tootjalt soodsad voodid ja kušett. Suur fotode ja kirjeldustega kataloog võimaldab teil valida endale meelepärase mudeli, esitades tellimuse koos kohaletoimetamisega. Voodit kasutatakse peamise magamiskohana, nii et selle ostmine nõuab põhjalikku lähenemist. Meie poe kogenud konsultandid aitavad teil valida magamistoa ja lasteaia jaoks mugavaid mudeleid, võttes arvesse mõõtmeid, välimust, isiklikke eelistusi. Meie pood sisaldab juhtivate tehaste mööblit, mis pakub funktsionaalseid ja kauneid voodimudeleid laias valikus. Põhilõikudes esitatud kataloog: Üksikud, poolteist, kahekordsed tooted; Kušett; Kahetasandilised voodid lastele ja teismelistele. Kõigil toodetel on sertifikaadid ja garantii, need on valmistatud usaldusväärsetest ja kvaliteetsetest materjalidest ja furnituurist.
Üheinimesevoodid Üheinimesevoodid Poolteist voodid Poolteist voodid Kaheinimese voodid Kaheinimese voodid Narivoodid Narivoodid Kontinentaalvoodi Kontinentaalvoodi Voodilinad ja padjad Voodilinad ja padjad Voodiraamid Voodiraamid
Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..
Объявления в Санкт-Петербурге