Laste madratsid, padjad ja voodipesu

6 kauba
:3
:9
Mõõdud:
100 mm (V) x 2000 mm (G) x 800 mm (Š)
:3
Mõõdud:
100 mm (V) x 2000 mm (G) x 800 mm (Š)
Mõõdud:
120 mm (V) x 400 mm (G) x 600 mm (Š)
Mõõdud:
130 mm (V) x 1200 mm (G) x 600 mm (Š)
:3
Mõõdud:
110 mm (V) x 1600 mm (G) x 800 mm (Š)
Mõõdud:
130 mm (V) x 1900 mm (G) x 800 mm (Š)

Valik lapsele madratsid, padjad ja lina

Kui otsite kvaliteetseid ja kaasaegseid lastemadratseid, patju ja voodipesu, peaksite kindlasti tutvuma meie veebipoe sortimendiga.

Millele peaksite ostmisel tähelepanu pöörama?

- Väikesele lapsele või teismelisele madratsite ja katemadratsite ostmisel tuleb kõigepealt arvestada selle tugevuse, vastupidavuse, mugavuse, keskkonnasõbralikkuse ja hüpoallergilisusega. Täna on suurim nõudlus ortopeediliste vedruta mudelite järele, millel on kvaliteetsed tekstiilmadratsi pealsed.

- Lastepadja ostmisel tasub kaaluda: õiget kõrgust (imikutele ei ole lubatud kõrgeid patju), täiteaine loomulikkust (lina, sulg, bambus, vill, udusuled), kahjutust (looduslike materjalide spetsiaalne töötlemine minimeerida allergia riski), sobiv jäikus.

- Voodipesu puhul on soovitused peaaegu identsed, kuna siin tasub kõigepealt pöörata tähelepanu materjalide loomulikkusele ja nende hüpoallergilisusele.

Veebitellimus ühe klõpsuga

Meiega ühendust võttes saate alati tellida lastemadratseid, patju ja voodipesu koos kohaletoomisega kõikjal Tallinnas ja Eestis.

Miks just meie?

- lai valik kvaliteetseid tooteid parimatelt tootjatelt;

- võimalus osta hulgi- ja jaemüüki;

- taskukohased hinnad laste madratsitele, patjadele ja voodipesule;

- kättetoimetamise õigeaegsus ja tõhusus.

laotama keerama

Me kasutame cookie parandamiseks seisukohti meie veebisaiti. Elades kasutama see veebileht, Te nõustute meie poliitika väljundfaili kasutamisel cookie. Edasi..